Logo Agencji Reklamowej

Google AdWords

 

 

Jakie zadanie ma AdWords? Postawić Twój serwis na nogi i zasugerować go jako pierwszy z możliwych wyborów potencjalnemu konsumentowi, który wpisze daną frazę.

 

Dzięki takiemu działaniu, możemy mieć pewność, że reklama trafia do odbiorców, którzy będą nią zainteresowani, a nie krąży bezsensownie po sieci.

 

Krótki, treściwy opis, mający na celu wskazanie najważniejszego punktu w ofercie oraz umieszczenie linku po prawej stronie wyświetlanej zakładki bądź w jednym z pierwszych linków znajdujących się w wierszach strony, jest gwarancją zwiększenia liczby odwiedzin, a co za tym idzie, powiększenia społeczności, która wie o Tobie i Twojej firmie oraz zakresie działania i propozycjach.

 

Korzystanie z AdWords to pewnego rodzaju personalizacja reklamy, która w tej chwili jest na wagę złota. W końcu wyrzucanie pieniędzy w błoto, na nieskuteczne kampanie marketingowe, żadnemu z nas nie jest po drodze. 

 

Wpisana przez internautę fraza, generuje wyświetlenie się sponsorowanego linku w górnej części pierwszej strony, nad pozostałymi wynikami, a także po prawej stronie interfejsu. Dodatkowo możliwe jest reklamowanie usługi na portalach partnerów Google, co daje jeszcze szersze pole marketingowego manewru.

Linki Adwords

 

Copyright ©2016


Agencja Reklamowa GREEN FROG •

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone